Prawdziwe Święta dla domów dziecka

Święta Bożego Narodzenia stanowią doskonałą okazję do dzielenia się podarunkami z najbliższymi. Co jednak, jeśli nie wszystkie dzieci posiada bliskich, którzy mogliby je obdarować? To właśnie dla nich po raz drugi rusza akcja #DLADZIECIAKÓW. W dniach od 16.11 do 6.12 każdy chętny może dzięki stronie internetowej http://akcjadladzieciakow.pl/ wesprzeć swoim datkiem szlachetną inicjatywę zbiórki pieniędzy na prezenty dla mieszkańców domów dziecka.

dladzieciakow-facebook-cover (1)

W zeszłym roku akcja organizowana przez Karola Zielińskiego odniosła spory sukces. Idea była prosta, przed rozpoczęciem zbiórki pieniędzy zapytano mieszkańców kilkunastu domów dziecka z całej Polski, jaki prezent chcieliby otrzymać pod choinkę. Powstała z owych marzeń długa lista. I choć poprzeczka postawiona była wysoko, dzięki hojności darczyńców planowaną kwotę przekroczono ze sporą nawiązką.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by i aktualna edycja akcji #DLADZIECIAKÓW przywołała uśmiechy na twarzach najmłodszych. W tym roku założony cel jest jeszcze bardziej ambitny, ponieważ na prezenty czeka ponad czterysta dzieciaków zamieszkujących aż dwadzieścia jeden domów dziecka. Organizator postanowił skupić się na prezentach o walorach edukacyjnych, aby, oprócz radości wywołanej świątecznym upominkiem, obdarowani mogli się także rozwijać w kierunkach, które podpowiadają im ich pasje.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć #DLADZIECIAKÓW materialnie, zapraszamy na stronę http://akcjadladzieciakow.pl/, znajduje się tam suma kwoty, którą jeszcze musimy wspólnie uzbierać, a także szczegóły akcji. Do końca zbiórki pozostało już niewiele czasu, tak więc myszki w ruch!

  • Rewelacja! Dziękuję bardzo 🙂

    • Wojtek Pigla

      😉 Działamy dalej!