Bitspiration Festival 2016

   Odbywający się w Warszawie w dniach 6-7 czerwca Bitspiration Festival jest czymś więcej niż tylko zwykłą konferencją. Jak co roku najbardziej kreatywne umysły w tej część Europy spotkają się, aby wymienić doświadczenia, wiedzę oraz… znaleźć jednorożca?

   Zanim dowiemy się, skąd idea poszukiwania mitycznego stworzenia nad Wisłą, warto zauważyć, że zainteresowanie organizowanym od pięciu lat Bitspiration Festival rośnie. Nie jest to typowa konferencja, pełna nudnych wykładów i powtarzanych formułek. Wręcz przeciwnie, uczestnicy – przedsiębiorcy, artyści oraz naukowcy – spotykają się w luźnej atmosferze, aby porozmawiać o startupach i technologii. Gra idzie o wysoką stawkę – o stworzenie w tej części Europy pierwszego startupu wartego miliard dolarów, a więc „Slavicorna”, biznesowego jednorożca właśnie!

   Tym razem Bitspiration Festival po raz pierwszy odbędzie się w Zajezdni MZA na Żoliborzu. Przybędą prelegenci z różnych stron świata. Swoją obecność potwierdzili zagraniczni przedsiębiorcy, tacy jak Ethan James Appleby (Vango), Taso Du Val (Toptal), czy Tina Baker (Jag Shaw Baker). Będzie także spora grupa gości z naszego rodzimego podwórka – Kamil Adamczyk (Intelclinic), Michał Borkowski (Brain.ly), Justyna Kisielewicz (Justyna Kisielewicz Studio) oraz wielu, wielu innych inspirujących gości. Okazji do poszerzenia horyzontów będzie więc mnóstwo.

   Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Na tegorocznym Bitspiration Festival zobaczymy także Aleję Startupową – miejsce, gdzie młodzi przedsiębiorcy spróbują zainteresować inwestorów swoimi pomysłami na biznes. Odbędzie się również Gala Aulery – uroczystość wręczenia wyróżnień dla najlepiej rokujących startupów i firm technologicznych w Polsce. Całość zamknie Campus Summer Party, afterparty organizowane przez Google Campus Warsaw.

   Czy potrzeba więcej słów zachęty, aby przekonać Cię, że tegoroczna edycja Bitspiration Festival nie może się odbyć bez Ciebie? Dołącz do poszukiwaczy Slavicorna i pokaż, że technologia wraz z biznesem mogą stworzyć rozwiązania, które uczynią świat piękniejszym!

   Konkurs!

   Tegorocznej edycji Bitspiration Festival dumnie partneruje Agencja Marketingowa PoorNoMore, dlatego mamy dla Was jedną darmową wejściówkę. Aby ją wygrać, musicie odpowiedzieć na proste pytanie – dlaczego sądzicie, że akurat Wy powinniście znaleźć się na Bitspiration Festival? Maila wyślijcie na adres biuro@poornomore.pl do 31 maja (godzina 23:59). Najciekawsza  odpowiedź zostanie nagrodzona wejściówką na Bitspiration Festival.

Powodzenia!